Ми перейшли на новий сайт https://vadymzpzso.ks.ua

Для батьків

Трагічні події, що сталися останнім часом в Одесі, змусили написати це звернення до Вас.
Ми розуміємо і розділяємо Ваші переживання за життя і здоров’я Вашої дитини в той час, коли Ви не поруч з нею. Ми розуміємо відповідальність за життя і здоров’я наших учнів, яка покладена на нас - вчителів і адміністрацію школи. Саме тому, ми звертаємось до Вас, шановні батьки, з наполегливим проханням щодо дотримання тих вимог, від яких залежить життя та здоров’я кожного з нас. Звертаємо увагу на те, що заїжджаючи на територію школи, а тим більше, залишаючи навіть на короткотривалий час свою машину біля будівлі, - є неприпустимим порушенням правил безпеки. Це перешкоджає під’їзду до школи спеціального транспорту - пожежної машини та швидкої допомоги.
Шановні батьки! Про відсутність на заняттях дитини за будь-якої причини батьки мають повідомити класного керівника вранці до початку занять, в зв’язку з тим, що цю інформацію класні керівники з 08 год.30 хвилин щодня здають заступнику директора, яка передає зведену по закладу інформацію до відділу освіти. Будь ласка, шановні батьки, тримайте класного керівника щодня в курсі справ, особливо коли дитина довготривалий час хворіє або зненацька змінилися плани за сімейними причинами.
Шановні батьки!
В рамках проведення Тижнів безпеки життєдіяльності у закладі учителі, працівники служби порятунку розповідають учням про основні правила пожежної безпеки у побуті, відпрацьовуються дії при виявленні пожеж чи інших подій та надзвичайних ситуацій, небезпеки опалювального періоду в житловому секторі та дії при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Але, зауважуємо, що саме від Вас залежить уміння Вашої дитини не впадати в паніку. Поговоріть з дітьми про безпеку вдома і у місцях масового скупчення людей. Покажіть, де вдома зберігаються ліки, запаси води, вогнегасник, як відкриваються вхідні двері, де зберігаються ключі, документи, де виключається електропостачання, водопостачання, газ у будинку. Перевірте чи знає ваша дитина номери екстрених служб і Ваші, батьківські, телефони напам’ять. Проведіть з дітьми навчання: відвідуючи будь-який заклад (кінотеатр, торговий центр) обов’язково знаходьте не тільки евакуаційні і запасні виходи, а й спробуйте навчити дитину орієнтуватися, знаходити вихід, ознайомитися зі схемами евакуації.
- Навчіть дитину, що якщо вона перебуває будь-де сама без батьків і дорослих, - то відчувши запах гарі, побачивши дим і вогонь - негайно шукає вихід й терміново виходить на вулицю, звертається по допомогу до дорослих-сторонніх, повідомляє телефоном вам і пожежну службу, але НЕ ховається, НЕ панікує, Не продовжує свій маршрут.
- Під час пожежі, виходячи з будівлі НЕ користується ліфтом, а шукаємо знаки і стрілочки напрямків руху до виходів. Донесіть до дитини, що вогонь, як жива істота, від нього треба відійти на безпечну відстань, а не ховатися, плакати, не панікувати.
- Якщо багато диму і важко дихати і не видно куди йти, - присідаємо і навшпиньках рухаємося до виходу, притримуючи правою рукою стіну й прикриваючи рот і ніс, і обличчя будь-якою тканиною змоченою водою. Повторіть це кілька разів дитині, вона має усвідомити, що саме це - можливість врятуватись.
- Виходячи в натовпі людей, зняти з шиї шарфи і сумки, виставити руки вперед ліктями, захищаючи грудну клітину (на випадок тісняви).
- Якщо дим на сходах в будинку, щільно закриваємо вхідні двері, обкладаємо всі шпаринки тканиною, поливаємо двері водою й кличемо на допомогу (з вікна, телефоном, б’ємо по радіаторах).
- Якщо є можливість вийти з будинку – дитина має його покинути, телефонує вже надворі до пожежної служби й просить у дорослих про допомогу.
- Бажано вам, батькам, даній темі - протипожежним розмовам присвятити кілька днів і кілька разів повторити, а через короткий проміжок часу знову все перевірити.
Діти маленькі, не мають досвіду й швидко все забувають. Ми, дорослі, маємо звести це до автоматизму. Ми навчаємось, щоб знати, як запобігти лихові, врятувати життя своєї дитини, життя своє та інших людей.
З повагою і надією на Ваше розуміння дирекція школи.

Протидія корупції

Шановні батьки!
З урахуванням наказу Міністерства освіти та науки України від 16.04.2018 р. №367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» була розроблена система «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org).

Автоматизований портал розроблений для користування батьками та закладами загальної середньої освіти в режимі он-лайн для прозорості та зручності при реєстрації дітей в заклади освіти, а також аналізу поточного стану реєстрації.
Система надає:
- Прикріплення інформації про територію обслуговування та установчі документи для ознайомлення;
- Створення заяв, оброблення заяв батьків в електронному вигляді з можливістю друку як самих заяв, так і супроводжуючих документів;
- Автоматизований розподіл заяв на першочергові(з урахуванням пільг з наказу) та другочергові;
- Архів журналу заяв з можливістю імпорту в Excel;
- Автоматичне формування наказів про зарахування.
В найближчий час планується розробити імпорт зарахованих заяв до програмного забезпечення КУРС: Школа у вигляді учнів 1-го класу для більш комфортної підготовки до нового навчального року.